Сушарка для взуття купити чи не варто

Від впливу поганої погоди та вологи страждають не лише ваші ноги, але й взуття. Зазвичай після зливи ви несете його до батареї. Так робити не можна, бо взуття деформується та швидко псується. Якісь розумні люди придумали такий спеціальний прилад, як сушарка для взуття купити яку можна не в кожному магазині.Сушарка для взуття QiaoQiao Footwear Dryer з вентилятором

Сушарки стануть в нагоді не тільки взимку, але й влітку. Ці пристрої досить вміло та вчасно впораються з проблемою мокрого взуття. Хочете дізнатися, як вибрати якісну сушарку та не натрапити на китайську копію?

Можна знайти найрізноманітніші сушарки з певними характеристиками, але кожен вид має свої переваги та недоліки.

Найбільшою популярністю користується сушарка, що складається зі з'єднаних між собою двох електричних рамок. Пристрій живиться електричною енергією. Окремі нагрівальні елементи вставляються у кожен черевик. Популярність зумовлена швидше вартістю, ніж якістю. Чому? Такі прилади досить довго сушать взуття (до десяти годин), але споживають менше електроенергії. 

Ультрафіолетові сушарки зовні схожі на попередні, але мають зовсім інший принцип роботи. Сам процес відбувається завдяки спеціальним ультрафіолетовим лампам. Деякі виробники пропонують сушарки із можливістю антибактеріальної обробки. Для повного просушування треба до вісьми годин. Прилад споживає 6-12 Ватт електроенергії, але є повністю безпечним.  

Аеросушарки - це найновіший вид. Принцип роботи полягає у виділенні гарячого повітря з трубок. Температура 60°-70°С. Вертикальний стенд кріпиться на підлозі або на стіні. З нього виходять дві трубки. Сушарки такого типу можна використовувати для просушування шапок, рукавиць, шарфів. Єдиним мінусом є ціна. Навіщо купувати "наворочений" пристрій, якщо є чудовий електричний аналог, що коштує в рази дешевше?

Під час вибору сушарки треба врахувати ще декілька нюансів. 1) Уважно роздивіться конструкцію. 2) Виберіть оптимальну довжину кабеля. 3) Бажано купити пристрій з можливістю дезінфекції. Електрична сушарка для взуття Осінь - 2

Високоякісні сушарки пропонує інтернет-магазин «Росет», і ми запрошуємо вас переглянути каталог! Там ви знайдете електричні та інші сушарки, недорогі швейні машини, настінні годинники з дерева та багато інших товарів для різних потреб. Зверніть увагу на QiaoQiao Footwear Dryer з вентилятором. Вона не лише сушить, але й знезаражує взуття, перешкоджає утворенню бактерій та грибкових інфекцій. Теплі повітряні потоки циркулюють усередині мокрого взуття, обробляючи її. Пристрій має таймер. В інструкції все детально розписано про роботу із резиновим, шкіряним, замшевим взуттям. Довжина шнура становить 137 см. Збережіть ваше здоров'я та взуття. Доставка та оплата за домовленістю. 

Чекаємо замовлень!