3d Ручка для малювання об'ємних моделей Stereo (Хіт ціна!!) Drawing Pen RP - 100b

3d Ручка для малювання об'ємних моделей Stereo (Хіт ціна!!) Drawing Pen RP - 100b
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 275967812
 
 

Опис 3d Ручка для малювання об'ємних моделей Stereo (Хіт ціна!!) Drawing Pen RP - 100b

Бажаєте придумати кращий подарунок своїй дитині або ж просто другу, товаришеві, родичеві з творчим складом мислення? Досі в роздумах, з приводу презенту? Що говорити про якісь дрібні дрібнички, якщо прогрес у сфері мистецтва малювання не коштує на місці? Вже давно були придумані замінники класичних фарб, олівців і ручок, у вигляді комп'ютерних малювальних поверхонь, завдяки яким стало набагато простіше працювати з моделюванням і графікою для того, що будь-якого, що бажає. Але ми підемо далі!

Бажаємо представити Вашій увазі унікальну Топ-іграшку 2016 року-3d принт-ручку 3d Stereo Drawing Pen RP-100b.3d Stereo Drawing Pen RP-100b-це ручка використовує технології 3d-принтеров, тільки в компактному і зручному для використання где-угодно місці. Завдяки зручній 3d-ручке Ви будете здатні створювати повноцінні об'ємні моделі, та і просто малюнки, повною мірою переносячи їх на абсолютно нову площину. Будь-яка Ваша фантазія набуде кардинально нового виду, все зможе набути форми і перенестися з площини в повноцінно об'ємну фігуру.Сама 3d-ручка Drawing Pen має класичну форму, тільки дещо більше і товще. Корпус виготовлений з міцного, протиударного, і легкого ABS- пластика. На корпусі розташований невеликий LCD- дисплей, на якому відображається маркер для нагріву певного типу пластикового матеріалу :

-ABS- пластик;

-PLS (просто пластик).

Перемкнуться між різними типами пластика можливо за допомогою розташованих, по обидві сторони від ЖК-дисплея, двома невеликим клавішам.Так само на корпусі 3d Stereo Drawing Pen RP-100b розташовані 3 кнопки управління поданням матеріалу :

-довга кнопка швидкості подання матеріалу (з правого боку);

-2 кнопки подання матеріалу або вперед, або назад (з лівого боку).Кінцевик, 3d-ручки Stereo Drawing Pen RP-100b, має діаметр в 0,6 мм, а вхідний отвір для композитного матеріалу має в діаметрі 1,75 мм Живиться ручка для малювання 3d малюнків-моделей від мережі як 220 V (за допомогою адаптера), так і 12 V, хоча для ручки досить всього 12 V. Працює тільки безпосередньо від мережі.Переваги і достоїнства ручки для малювання обемных малюнків-моделей 3d Stereo Drawing Pen RP-100b:

-ергономічна форма і розмір (200 * 40 мм);

-мала вага (65 г);

-невелике енергоспоживання-24 W;

-зручне розташування кнопок управління (швидкість і напрям подання матеріалу);

-автоматична система нагріву матеріалів;

-2 типи вибору використання матеріалів для малювання (ABS / PLS);

-працює від мережі 220 V і 12 V;

-дуже простий і безпечний у використанні;

-дозволяє малювати і моделювати фігури в усіх площинах;

-дозволений для використання навіть дітям;

-абсолютно не гріється під час використання;Комплектація 3d-принт ручки для малювання:

-ручка 3d Stereo Drawing Pen RP-100b;

-зарядне пристрій-адаптер;

-перехідник на EURO- розетку;

-комплект матеріалів АBS- пластика для малювання/моделювання;

-інструкція з експлуатації.Приобрев для своїх близьких людей або діток цю ручку для малювання повноцінних об'ємних малюнків 3d Stereo Drawing Pen RP-100b Ви забезпечите їх інструментом для втілення своїх фантазій в об'ємну форму і розвитку творчої натури і повного розкриття себе. Завдяки ручці для 3d-принт малювання Ви зможете зображувати фігурки улюблених героїв і просто розкрити себе.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create