Відеореєстратор-дзеркало заднього виду - Car Video Recorder - 118

Відеореєстратор-дзеркало заднього виду - Car Video Recorder - 118
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 418589109
 
 

Опис Відеореєстратор-дзеркало заднього виду - Car Video Recorder - 118

Відеореєстратори на дорогах важливі як ніколи, тим більше в сьогоднішній неспокійний час. Найголовнішим перевагам відеореєстраторів являється саме збереження ДТП, або так званих "підстав". А що може бути краще і практичний за відеореєстратора у вигляді дзеркала заднього виду?

Новий поліпшений автомобільний видеоргеистартор у вигляді дзеркала заднього виду - Car Video Recorder - 118, виготовлений у такий спосіб, що б Ви мали можливість просто напросто начепити його на своє штатне дзеркало заднього виду, і користуватися дзеркалом реєстратора, і бачити запити прямо на дзеркалі.Кріплення відеореєстратора Car Video Recorder - 118 досить просте. У комплект йдуть спеціальні кріплення, різного розміру, завдяки яким і відбувається закріплення відеореєстратора до штатного дзеркала, і повною заміною його використання. Камера розташовується з краю, так що штатне дзеркало не заважає його роботі.Безпосередньо камера відеореєстратора Car Video Recorder - 118 настроюється легко, оскільки встановлена на внутрішньому поворотному шарнірі, так що підібрати потрібний напрям і кут камери не складе особливих труднощів. Матриця виконана на базі CMOS з дозволом в 1280х720 (720p), і ніщо не сховається від його погляду.

Кнопки управління відеореєстратором Car Video Recorder - 118 розташовуються згори, в центральній частині, і повністю функціональні. Кнопка ж включення відеореєстратора розташовується так само згори, але з лівого краю. Кнопки відчуваються добре, і спокійно натискаються з невеликим характерним клацанням.Екран відеореєстратора Car Video Recorder - 118 розташовується в правок крайньому куті, і не заважає огляду водія в дзеркало заднього виду. Сак цифровий екран виготовлений на базі рідкокристалічної системи LCD (HDTFT), і має широкий кут огляду, що навіть з місця водія картинка відображатиметься якісно і чітко.

Відеореєстратор автомобільний Car Video Recorder - 118 має можливість запису відео на карту пам'яті типу SD (TF) від 1gb до 32gb, так що усі Ваші поїздки будуть збережені. Ну, майже все, тому як можна встановити функцію "циклічного запису" і система перезаписуватиме найстаріші відеозаписи і зберігатиме нові.Переваги і характеристики відеореєстратора автомобільного Car Video Recorder - 118:

- зручно і легко кріпиться на штатне дзеркало;

- повністю замінює штатне дзеркало заднього виду;

- покриття "антивідблиску" дзеркала;

- вбудований екран відеореєстратора в дзеркало;

- працює безпосередньо від прикуривателя;

- ручне налаштування огляду камери;

- пряме підключення відеореєстратора до телевізора або комп'ютера;

- підтримка карт пам'яті типу SD 1-32gb;

- прості кнопки включення і управління;

- меню російською мовою.Комплектація:

- відеореєстратор у вигляді дзеркала заднього виду Car Video Recorder - 118;

- кріплення 2-х розмірів на штатне дзеркало;

- кабель miniUSB - USB2.0;

- USB- перехідник на прикуриватель;

- інструкція англійською мовою (меню на росіянинові).
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create