Аптечка органайзер домашня - First Aid Pouch Large (Червона і Біла)

Аптечка органайзер домашня - First Aid Pouch Large (Червона і Біла)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 423280870
 
 

Опис Аптечка органайзер домашня - First Aid Pouch Large (Червона і Біла)

Аптечка у будинку завжди вважалася чимось "само собою зрозумілим" і для нас ніколи не було різниці в чому зберігати медикаменти, будь будь-яка коробка, навіть з під взуттю, або просто ящик в комоді. Але організувати і розкласти в певному порядку ліки не завжди вдавалося, оскільки після відкриття ящика або коробки, все перемішувалося.

Велика практична аптечка First - Aid Pouch Large має розмір 23 х 13 х 7 см, що дозволяє вмістити безліч медикаментів і перев'язувальних матеріалів, для зберігання їх у будинку, квартирі, возити в автомобілі, брати в туристичні походи, і подорожі.Похідна аптечка First - Aid Pouch Large представляє з себе середніх розмірів прямокутник виготовлений з тканини рюкзака і такий, що має своєрідний каркас, що дозволяє аптечці тримати форму, навіть якщо вона не заповнена. Так само аптечка має застібку блискавку, закриваючу і розкриваючу аптеку на зразок книжки, так що медикаменти так би мовити "на видноті".Внутрішньо простір аптечки First - Aid Pouch Large розподілене таким чином, що б вмістити достатню кількість необхідних медикаментів і матеріалів.

Усередині аптечки є:

- сіткова кишеня;

- утримувачі на гумці;

- пластикові кишеньки закотів із затяжним замком;

- і великий відсік для розподілу неформатних медикаментів.Аптечка First - Aid Pouch Large дуже зручна і має навіть ручку для її перенесення, що робить її практичною і корисною в усіх сенсах. Так само окрім медикаментів в неї можна укласти засоби особистої гігієни, наприклад, при відправці у відрядження, або просто для туристичної подорожі.Разнообразий застосувань аптечки-органайзера First - Aid Pouch Large множина, все залежатиме від Ваших прямих потреб. Наприклад, в автомобілі, приємніше знати і бути упевненим що є така сумка-аптечка, в якій окрім необхідних медикаментів можна розмістити і засоби першої необхідності, особливо якщо відправитися в автомобільну подорож.

На вибір є присутніми 2 кольори - Класичний червоний і Сіруватий:Переваги аптечки-органайзера First - Aid Pouch Large :

- середній розмір - 23х13х7 см;

- достатня місткість;

- різноманітність кишеньок, утримувачів, і закотів;

- якісний матеріал виготовлення;

- вибір між двома кольорами зовнішнього вигляду;

- ручка для перенесення;

- блискавка відкриває аптечку як книжку;

- каркас для підтримки правильної форми.Похідна аптечка First - Aid Pouch Large як Ви переконайся може використати як вдома так і в дорозі, причому як на пішому шляху так і на автомобілі. Організовуйте нарешті медичний куточок і у себе у будинку, і завжди будьте упевнені що потрібні ліки і матеріали завжди під рукою і в потрібному місці.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create