Отпугиватель гризунів на сонячній батареї Solar Rodent Repeller

Отпугиватель гризунів на сонячній батареї Solar Rodent Repeller
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 34543740
 
 

Опис Отпугиватель гризунів на сонячній батареї Solar Rodent Repeller

Отпугиватель гризунів на сонячній батареї Solar Rodent Repeller

Багато неприємностей власникам приватних будинків, дачних ділянок і фермерських угідь можуть приносити всякі гризуни, кроти і капустянки. Вони можуть зашкодити господарству, зіпсувати урожай, та і елементарно злякати своїм видом. Щоб Ваші будинки, лужки і урожай залишалися цілими і неушкодженими, щоб гризуни не розносили всякі інфекції, пропонуємо Вам сучасне рішення, грунтоване на інноваційних технологіях. Ви можете купити отпугиватель гризунів Solar Rodent Repeller, робота якого грунтована на використанні сонячної енергії.

Ультразвуковий отпугиватель гризунів розроблений з урахуванням новітніх технологій, що забезпечують повне позбавлення від нашестя шкідників. Робота цього приладу грунтована на виробництві і поширенні навколо себе звукових хвиль, які сприяють появі у гризунів тривожних почуттів і відчуття дискомфорту. А ці відчуття змушують шкідників залишити місце дії випромінювача. Отпугиватель кротів і гризунів на сонячній батареї захистить Вас від "непроханих гостей" на площі близько 650 м².

Вирішивши купити ультразвуковий отпугиватель гризунів під назвою Solar Rodent Repeller, Ви гарантовано позбавитеся від усіх неприємних шкідників на своїй земельній ділянці. Отпугиватель кротів на сонячній батареї по своєму виду дуже нагадує широкополий цвях. Така конструкція є невеликою пластиковою круглою коробочкою, встановленою на багнет-утримувач. На верхній стороні круглої частини розміщуються сонячні батареї, а усередині - акумулятор, який перезаряджається від цих батарей, і механізм випромінювача. Якщо акумулятор повністю заряджений, то його енергії вистачить для безперервної роботи впродовж усієї ночі. Цей отпугиватель гризунів є абсолютно нешкідливим і не токсичним пристроєм для людини, домашніх тварин і птахів. Це пов'язано з тим, що в працюючому стані його випромінювання спрямовується в землю. Ультразвуковий отпугиватель гризунів працює за принципом генерування звукових імпульсів з 35-40-секундними перервами, які не дають можливості звикнути шкідникам до такого постійно дратівливого чинника. Через те, що миші, щури і кроти краще орієнтуються на слух, чим на зір, то такі низькочастотні коливання, що виникають з певною періодичністю і "йдуть" по грунту, породжують у них тривожні почуття і змушують залишити територію.

Для тих, хто планує купити . Отпугиватель гризунів на сонячній батареї Solar Rodent Repeller, радимо звернути увагу на деякі особливості цього пристрою. Ефективність роботи інноваційного агрегату Solar Rodent Repeller безпосередньо залежить від стану грунту, в який планується його встановити. У заболоченому або дуже вологому грунті ніякого результату не буде. Ідеальним варіантом вважається земля з щільною структурою, по якій коливання поширюватимуться досить далеко. Щоб встановити отпугиватель гризунів, досить буде викопати ямку для розміщення нижньої частини труби-випромінювача і потім прикопати її землею з мінімальним трамбуванням. Використання для цих цілей молотка категорично заборонене. Для якісного виконання безпосередніх завдань, прилад бажано встановлювати через кожні 30 метрів. Якщо на території є які-небудь перешкоди для проходження звукових хвиль, такі як кущі, загорожі, будівлі, то краще розмістити декілька випромінювачів по різних сторонах від перешкод. Для повноцінної роботи в нічний час доби агрегат Solar Rodent Repeller повинен знаходитися на відкритих сонячних ділянках впродовж дня для повної зарядки акумулятора. Враховуйте, що гризуни пропадуть не відразу. Можливо, що це станеться через пару-трійку тижнів. Це залежатиме від таких чинників, як властивості грунту, можливу наявність гнізда гризунів або кротів, яке вони не покинуть, поки дитинчата не зможуть з нього самостійно піти. При постійній роботі випромінювача є гарантія, що тварини-шкідники до Вас ніколи не повернуться. Взимку пристрій експлуатувати не рекомендується.

Частота сигналу у агрегату для відлякування шкідників складає 400-1000 Герц. Працює цей отпугиватель гризунів від сонячних акумуляторних батарей, потужність кожній складає 45 мА. Скористайтеся цим ефективним способом для боротьби з шкідниками!
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create