Електронна сигарета - eGo - C Twist
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 333933105
 
 

Опис Електронна сигарета - eGo - C Twist

Сьогодні бажаємо розповісти Вам про нову модель електронної сигарети компанії Joyetech - Electronic Cigarette eGo - C Twist.

Основна відмінність элеrтронной сигарети eGo - C Twist являється її акумулятор з системою - "Варивольт" - що дозволяє користувачеві балуватися змінним струмом різної напруги.

Joye eGo- З Twist - конструкція і дизайнПри першому розгляді різниця між моделями eGo і eGo- З Twist майже не спостерігається. Зовнішній вигляд майже не змінений, за винятком форми колби і перехід від акумулятора до клиромайзеру. Як і більшість моделей eGo, eGo- З Twist оснащена функцією повного відключення живлення (5-тикратное натиснення).Різницю можна помітити поглянувши на акумулятор електронної сигарети eGo- З Twist. Класична місткість в 650 mAh залишилася без змін, але сама сигарета за розміром виглядає як з акумулятором на 1000 mAh. Все пояснюється складнішою платою управління. І так, на нижній частині акумулятора розташований плавний поворотний перемикач напруги з позначками переходу вольтажу.Електронна сигарета eGo- З Twist здатна підлаштовувати напругу в діапазоні 3,3 - 4,8 V.

Запозичена технологія, яка використовується для моделей ProVari і Lavatube, - здатна підлаштовувати стандартний акумулятор з напругою 3,7 У в цьому діапазоні, просто за допомогою плати управління. Ця технологія зберігає напругу на виставленому рівні навіть при розрядці акумулятора. Це означає, що Ви виставляєте потрібну напругу і не турбуйтеся, поки акумулятор не розрядиться, і навіть так виставлена напруга буде знаходиться на одному рівні.Joye eGo- З Twist і ПродуктивністьЕлектронна сигарета eGo- З Twist є невеликою, але елегантною сигаретою, яка дозволяє настроювати робочу напругу. Сигарета при підстроюванні працює без перебоїв, набагато краще за класичні моделі eGo, і здатне утримувати свою напругу незважаючи на розрядку акумулятора, без стрибків.

Захист

Батарея eGo- З Twist мають 3 типи захисту :

- захист від короткого замикання (повне відключення живлення при скачці напруги);

- автоматичний захист клиромайзера (при затиску кнопки живлення більше 10 секунд, акумулятор автоматично відключиться до повторного натиснення);

- захист від низької напруги (при падінні напруги більш ніж 3,3 У батарея автоматично відключиться).

Повністю заряджений акумулятор здатний працювати упродовж 6-ти годин. При більш високій напрузі час роботи електронної сигарети eGo- З Twist буде понижений.Комплектація:

- електронна сигарета eGo- З Twist в складанні;

- зарядний пристрій з USB.

Електронна сигарета eGo- З Twist представляється в таких кольорах:


 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create