Риболовецька рукавичка для далекої силової занедбаності

Риболовецька рукавичка для далекої силової занедбаності
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 386244308
 
 

Опис Риболовецька рукавичка для далекої силової занедбаності

Риболовля, а саме різновид лову риби на "фідер", "донку" або "бороду", має на увазі під собою так званий тип занедбаності як "Силову занедбаність". Що означає, при занедбаності, навантаження волосіні від "донки" треба перенести на палець руки що тримає вудку, і при занедбаності вчасно відпустити волосінь для далекої силової занедбаності. І палець отримує деякі ушкодження від тертя волосіні.

Бажаємо представити Вам невеликий, але місткий захист пальця при лові на "фідер" - Рукавичка для далекої силової занедбаності.Рукавичка для силової занедбаності виглядає як повноцінний "напалечник" виготовлений з міцного інноваційного матеріалу - Неопрен (Neoprene) - як різновид синтетичного каучуку. Рукавичка має зручне кріплення на зап'ястку і повноцінно зможе захистити Ваші пальці під час силової занедбаності.Риболовецька рукавичка для силової занедбаності дуже зручна і практична. Підійде абсолютно будь-якій людині, має досить універсальний середній габаритний розмір. Конструкція Рукавички для силового кидка виконана так що б надійно закривати палець з внутрішнього і із зовнішнього боку. Рукавичка універсальна, оскільки підходить як для правої так і для лівої руки.Велика відмінність риболовецької рукавички для силової занедбаності, від звичайної рукавички, нехай навіть і шкіряною або з іншого матеріалу в тому, що риболовецька рукавичка покриває собою тільки робочу частину кисті і перешкоджає зачепам при кидку і надалі поганому кидку.Першою і головною перевагою Риболовецької рукавички для далекої силової занедбаності є її здатність уберегти Ваші руки від каліцтва, порізу або зриву шкіри. А як часто буває так що при неправильній силовій занедбаності, окрім порізу пальця можна і пошкодити саму вудку-фідер, наприклад зрив волосіні може спричинити злам кінчика вудки. А в іншому випадку неправильний кидок спричинить обрив волосіні і як наслідок втрату снастей, а саме донки і гачків.Основні переваги Риболовецької рукавички для далекої силової занедбаності:

- захист рук а саме пальця від порізу волосінню;

- відвертання зачепу волосіні при кидку;

- виконаний з міцного і м'якого матеріалу;

- убереже Ваші снасті від ушкоджень при невдалому кидку;

- міцно кріпиться на зап'ястку за допомогою липучки;

- універсальний: підходить як для лівої так і для правої руки;

- універсальний розмір підходить для будь-якого користувача.Якщо Ви бажаєте зберегти Ваші руки у повній цілості, а так само свої снасті при виконанні силового кидка під час риболовлі, то саме практична і універсальна Риболовецька рукавичка для далекої силової занедбаності допоможе Вам як ніщо інше.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create