Обігрівач карбоновий настінний - Водоспад

Обігрівач карбоновий настінний - Водоспад
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 457031512
 
 

Опис Обігрівач карбоновий настінний - Водоспад

Пропонований економічний обігрівач є барвистою картиною, яку можна повісити у будь-яке зручне місце і яка окрім естетичної насолоди подарує своєму хазяїну ще і приємне тепло.

Необізнана людина, що прийшла у гості, прийме Ваш настінний обігрівач, швидше за все, за предмет декорації в квартирі. І то що це обігрівач-картина, а не просто картинка на стіні зрозуміє лише проходячи мимо і відчувши витікаюче від неї тепло.Основним нагрівальним елементом цього типу обігрівачів є вуглецеве волокно, укладене спеціальним чином і щільно запаяне під шар ламінації. При нагріві вуглецевого волокна виділяються теплові інфрачервоні промені, які обігрівають безпосередньо довкілля в опалюваному приміщенні.

Звичайні інфрачервоні обігрівачі, у відмінності від нашого, починають нагрівати об'єкт, що знаходиться безпосередньо перед ними. При цьому приміщення за ним все також залишається прохолодним. У відмінності від них карбоновий обігрівач відразу віддає тепло в повітря. Без втрат на паразитний обігрів, прикладами якого можуть бути корпус або олія в звичних для нас масляних радіаторах або конверторах.Переваги Карбонових обігрівачів-картин :

- приємний зовнішній вигляд (заспокійливі і заворожливі види природи);

- легкість у використанні (досить повісити на стіну і включити в розетку);

- час нагріву обігрівача складає всього 60 секунд;

- нагріватися до температури 75-80 °З;

- обігрівач-картина легко згортається в зручний рулон (для зберігання);

- дуже економічний, споживає всього 0,4 кВт/година;

- не нагріває предмети, а тільки простір;

- ідеально підходить для повноцінного обігріву приміщень площею від 15 до 25 м.кв;

- вага 450 г;

- розмір картини складає 110 х 65 см;Запобіжні заходи:

1. Обігрівачі-картини категорично не можна м'яти, різати, рвати, протикати, накривати будь-якими предметами і обертати обігрівачем будь-які предмети.

2. Не можна допускати попадання на полотно обігрівача будь-яких рідин, не можна використати плівкові обігрівачі не у вертикальному положенні, не можна класти на підлогу, не можна ставати ногами або лягати на обігрівач тілом.

3. Також щоб уникнути пожежі не можна допускати, щоб інфрачервоний обігрівач в робочому положенні торкався БУДЬ-ЯКИХ предметів. Відстань до найближчих предметів, включаючи стіни, шпалери, штори, шафи і пр, (є зважаючи на предмети з боку лицьової частини картини обігрівача) має бути не менше 10-15см.

4. При зберіганні карбонові обігрівачі треба згорнути рулоном з внутрішнім діаметром не менше 15-20 см Згортати плівковий обігрівач треба ТІЛЬКИ картинкою назовні.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create