Безпровідна комп'ютерна миша - Wireless Mouse 2.4 GHz (10 m range)

Безпровідна комп'ютерна миша - Wireless Mouse 2.4 GHz (10 m range)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 295975927
 
 

Опис Безпровідна комп'ютерна миша - Wireless Mouse 2.4 GHz (10 m range)

Комп'ютерні технологи усе більш захоплюють увесь наш час і простір. Окрім комплектуючих деталей для системного блоку, які, на цей час, вимагають все більших потужностей і відповідно грошових вкладень, периферійні пристрої не залишаються осторонь. Велика безліч комп'ютерних периферійних пристроїв, як цифрових так і аналогових, мають схожі функції але різні за типом і вартістю.

Сьогодні бажаємо представити Вам Безпровідну комп'ютерну мишу - Wireless Mouse 2.4 GHz 10 m.Проста, але функціональна комп'ютерна миша підійде людині працюючому як в офісі так і удома, тому що використати її простіше простого. Оскільки миша Wireless Mouse 2.4 GHz безпровідна, то підключається через USB- адаптер, і передає сигнал управління по певному радіоканалу зв'язку.Безпровідна комп'ютерна миша Wireless Mouse 2.4 GHz виготовлена з пластика з елементами різної міри обробки, наприклад для клавіш використовувалася сильніша обробка для створення м'якої поверхні, для приємнішого відчуття від використання. Бічні сторони миші і нижня частина грубіша, оскільки розрахована на більший механічний тиск.Головною, але невеликою особливістю цієї комп'ютерної миші Wireless Mouse 2.4 GHz являється, окрім безпровідної системи управління, можливість апаратного перемикання чутливості курсора (DPI) що варіюється від 800 до 1600 DPI. Так є присутніми додаткові клавіші управління, на бічній стороні миші, під великим пальцем:

- перша використовується для управління як у браузері так і в інших програмах (перемикання сторінки "вперед");

- друга так само використовується в різних програмах (перемикання сторінки "назад").Працює безпровідна комп'ютерна миша Wireless Mouse 2.4 GHz всього від однієї батарейки типа-АА. Так само може бути використаний акумулятор, але теж розміром АА, а ось кількість mAh не має великого значення. Споживання електроенергії мишею складає всього 15 mA. А в режимі "сну" споживання на включеній миші складає всього 0,3 mA, що значно скорочує витрати на елементи живлення для неї.Ергономічна форма миші Wireless Mouse 2.4 GHz чудово підійде як для чоловічої, так і для жіночої руки. Невеликі розміри дозволять легко її використати не боячись роздавити (хоча кожному своє). Невеликі прокладення на нижній стороні по периметру дозволять комп'ютерній мишці швидше і легше переміщатися по будь-кому поверхня і убережуть зовнішній вигляд нижньої пластини миші.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create