Безпровідне точило для ножів і ножиць ― Swifty Sharp Motorized Knife Sharpener

Безпровідне точило для ножів і ножиць ― Swifty Sharp Motorized Knife Sharpener
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 255011388
 
 

Опис Безпровідне точило для ножів і ножиць ― Swifty Sharp Motorized Knife Sharpener

Як колись сказали розумні люди: "Наточені ножі у будинку ― запорука хорошого браку". Знаєте, у більшості випадків це правда. Адже якому чоловікові сподобатися прийди він додому а ножі наточені, хоча він цього не робив... Старі способи заточування ножів, ножиць, пив, кругів для циркулярної пили досить складені, і без певної вправності можна тільки зіпсувати метал і кромку заточування.

Представляємо Вам універсальне безпровідне точило для ножів і ножиць ― Swifty Sharp Motorized Knife Sharpener.Маленьке, компактне точило Swifty Sharp для ножів допоможе Вам зберегти ідеальну гостроту ваших кухонних або ж робочих ножів. Простота її використання не залишає сумнівів, що навіть не досвідчена в заточуванні людина, буде здатний підтримувати гостроту ножів і ножиць в належному виді.

Безпровідне точило для ножів і ножиць Swifty Sharp використовує маленький але досить потужний двигун. Точильна ж основа ― це точильний камінь грубої крихти виконаний за формою круга з гранями, для заточування різних типів ножів, ножиць, садових ножиць, ножник по метталу, ножів-пилок, стамесок.

На самому точильному крузі, машинки для заточування Swifty Sharp, є захисна насадка з прорізами для правильного заточування певного типу предметів.Так наприклад на захисній насадці є присутніми такі прорізи для заточування:

― усіх типів лезвенных кухонних ножів;

― ножиць за допомогою одностороннього заточування;

― садових і слюсарних інструментів і ножиць знімаючи насадку;

― пив, ножів-пилок є кутовий проріз;

― для сточування викруток різного розміру.

Використовуючи автоматичне безпровідне точило Swifty Sharp Ви завжди з легкістю, і з великою упевненістю зможете ув'язнити будь-які прилади виключаючи ушкодження рук, начебто ви використали простий брусок і точильний круг без двигуна.Переваги використання безпровідного точила для ножів і ножиць Swifty Sharp :

― компактний розмір;

― маленька вага;

― безпровідна робота;

― захисна насадка для заточування різних приладів;

― якісний точильний круг;

― невелика чаша-приймач для збору металевої тирси;

― працює завдяки 4-м батарейкам типа-АА.Придбавши для себе одного разу автоматичне безпровідне точило для ножів Swifty Sharp Ви назавжди позбавите себе від тривалого і не завжди якісного процесу заточування ножів. Ваші руки завжди остануться цілими і будуть захищеними під час заточування.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create