Масажер медичний Міні Диво-валик

Масажер медичний Міні Диво-валик
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 301378636
 
 

Опис Масажер медичний Міні Диво-валик

Як відомо масаж - мало не найсприятливіший засіб для досягнення розслаблення, або підняття тонусу в м'язах, і активізації обмінних і захисних процесів організму. Масаж всього тільки кистей рук, а так само стоп і пальців рук і ніг замінює загальний масаж тіла, окрім інших індивідуальних полезностей звичайного масажу, допомагає організму правильно розподіляти кровопостачання і загальний кровоотток голови і кінцівок.

Представляємо Вашій увазі Універсальний Масажер Міні Диво-валик.При перекочуванні Масажера міні Диво-валик, по тілу, йде пряма дія на шкіру і м'язи, що допомагає швидкому відновленню нервової системи і запуску обмінних речовин в організмі для підняття тонусу в м'язах і органах організму.За допомогою масажера міні Диво-валик можна полегшити головні болі (легкий і плавний масаж голови), нормалізує як денний так і нічний сон і загальний обмін речовин організму, запустити імунну систему для серйознішої роботи, дати їй виключно більше сил для успішної боротьби з різноманітними захворюваннями.

Універсальний масажер міні диво-валик так само використовується і як загальна профілактика плоскостопості.

Ноги людини, а особливо стопа є так званим "фундаментом" людського тіла. І будь-яке порушення або ушкодження цілісності цього фундаменту спричиняє за собою зміни у формуванні підростаючого організму, і як наслідок, подальше порушення функціональних здібностей організму дорослої людини.Зміна правильної форми стопи спричиняє за собою не лише пониження повного функціонала її самої, як зміну положення тазостегнових суглобів і самого тазу в цілому, а услід йдуть порушення функцій усього хребта і подальше його викривлення. Якщо прислухатися до лікарів-ортопедів те виконання різних профілактичних вправ, так само і за допомогою Чудо-валика на стопу дозволить зміцнити її і уникнути подальшого розвитку плоскостопості.Використовуючи універсальний масажер Диво-валик для перекочування його стопою всього в течії пари десятків хвилин в день дозволить зміцнити зв'язки гомілки і сприятливо впливати і відповідно посилити м'язи стопи.Переваги міні масажера Диво-валик:

- невеликий розмір і майже невідчутна вага;

- безліч масажних пальчиків;

- підходить для легкого масажу усього тіла;

- дія масажу на аккупунктурные точки організму;

- використовується в профілактично цілях для відвертання хронічних захворювань.Протипоказання до застосування:

- підвищена температура тіла;

- відкриті рани або ушкодження шкірного покриву;

- кровотечі (як внутрішні так і зовнішні).
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create