Настільні часы-будильник зі вбудованим радіо-програвачем Happy Sheep YJ - 8118

Настільні часы-будильник зі вбудованим радіо-програвачем Happy Sheep YJ - 8118
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 246782624
 
 

Опис Настільні часы-будильник зі вбудованим радіо-програвачем Happy Sheep YJ - 8118

Вибір настільного годинника для або ж для подарунка завжди нелегкий. Іноді що б підібрати правильні доводиться переглянути і перебрати багато з представлених. Сьогодні ми бажаємо запропонувати Вам універсальний настільний годинник зі вбудованим радіо-програвачем Happy Sheep YJ - 8118.Годинник Happy Sheep YJ - 8118 виконані міцного пластика чорного кольору, мають прямокутну форму з розташованими з боків колонками. Панель управління знаходиться на верхній частині годинника і виконана в сріблястому виді. Годинник має можливість працювати як від мережі так і за допомогою батарейки "крони".Відмінною рисою цієї моделі настільного годинника Happy Sheep YJ - 8118 являється вбудований радіо-приймач, який можливо слухати просто так, благо гучність дозволяє, так само радіо-приймач виконує своєрідну функцію будильника, замінюючи неприємний звук на радіопередачу або музику, все залежить від станції яку Ви настроїте на годиннику. Ну а для тих кого може розбудити тільки стандартна трель, можна просто вимкнути радіо і прокидатися під рівномірне пищание простого будильника.

Будильник, в настільному годиннику Happy Sheep YJ - 8118, має функцію повтору, тобто якщо Ви не можете прокинутися з першого разу, просто натисніть велику кнопку "Snooze" і будильник відкладе повторну спробу розбудити Вас ще на 5 хвилин.Так само ще одна функція буде цілком приємна. Якщо Ви бажаєте на деякий час відволіктися від метушні Ви можете встановити час виключення радіо-програвача, або ж перед сном послухати музику, і що б не вимикати крізь сон радіо воно благополучне відключитися саме витіканні встановленого часу.

На панелі управління розташовані такі кнопки управління :

― перемикач гучності;

― перемикач налаштування радіохвиль;

― кнопка повтору/виключення будильника;

― кнопка налаштування будильника;

― кнопка установки часу;

― кнопка таймера виключення радіо;

― кнопки налаштування перемикання (годинник/хвилини).

На правому ребрі годинника Happy Sheep YJ - 8118 розташовані кнопки:

― перемикання між радіохвилями (AM - FM);

― вкл./выкл. радіо і автоматичний режим радіо-будильника.Коли Ваш вибір ляже на настільні часы-будильник зі вбудованим радіо-програвачем Happy Sheep YJ - 8118, то Ви отримаєте саме те, що завжди шукали.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create