Мікрофон трибунний на ніжці - UKC EWI - 88

Мікрофон трибунний на ніжці - UKC EWI - 88
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 445538183
 
 

Опис Мікрофон трибунний на ніжці - UKC EWI - 88

Якщо Ви плануєте масовий захід або тип Вашої діяльності має на увазі часте проведення конференцій, лекцій, семінарів, форумів і інших заходів, на які очікується присутність великої кількості слухачів, а мова доповідача має бути добре і чітко чутна усім, Вам необхідно обзавестися мікрофоном.

Мікрофон для конференцій UKC EWI-88 якнайкраще підходить для масових заходів і дозволить спікерові донести свою мову до кожного слухача в залі. Пристрій оснащений підставкою і гнучкою ніжкою, зручно і надійно кріпиться на трибуну або стіл, що дозволяє посилити звучання голосу доповідача і в той же час залишає повністю вільними руки. Що особливо важливе, якщо під час заходу мова ілюструється презентаціями, графіками або іншим візуальним матеріалом, а, приміром, пульт від проектора знаходитися в руках того, що говорить.Основні переваги Мікрофону для конференцій UKC EWI-88 це:

- ідеальне співвідношення ціна/якість;

- хороша чутливість мікрофону;

- удароміцність і стійкість до падіння;

- не потребує додаткових джерел живлення (включається шляхом під'єднування роз'єму відповідного виду).Мікрофон для конференцій UKC EWI-88 відноситься до однонапрямлених пристроїв, що дозволяє з успіхом використати його в приміщенні з великою шумною аудиторією слухачів. Саме такий тип мікрофону має здатність виключати сторонні звуки і шуми, одночасно посилювати голос спікера, мінімізуючи або виключаючи зворотне звучання. Що дозволить зробити Вашу мову особливо виразною і дозволить донести потрібну інформацію для усіх, хто в ній зацікавлений.Цей прилад забезпечить Вам надійну роботу і зручність в експлуатації. Дозволить провести важливий захід з великою кількістю слухачів з максимальним комфортом як для промовців, так і для цільової аудиторії. Не замінимо при проведенні лекцій і семінарів в повчальному середовищі, проведенні бізнес конференцій і зборів, великих заходах, мітингів і інших публічних виступах.

Мікрофон трибунний UKC EWI-88 оснащений четвертьдюймовым кабельним роз'ємом ( 1/4 Jack- роз'їм), який найбільш популярний серед звукових пристроїв і забезпечує легке підключення практично до будь-якого пристрою.Комплектація:

-мікрофон трибунний на ніжці-UKC EWI-88;

-кабель 1/4 Jack- роз'їм;

-фільтр на мікрофон;

-інструкція на англ.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create