Переносний мегафон (рупор)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 34982457
 
 

Опис Переносний мегафон (рупор)

Переносний мегафон

Високоякісний і сучасний переносний мегафон призначений для посилення звуковій гучності і чутності на віддалені відстані. На сьогоднішній час багато масових заходів проходить при використанні такого корисного пристрою, який робить мовне сповіщення оратора гучнішим і чіткішим. Рупорний мегафон дуже вигідно використати на виступах і мітингах, на екскурсіях і концертах, на презентаціях і публічних виступах, на дебатах і всіляких акціях. Тобто, Ви можете купити мегафон для розважальних, рекламних, службових, агітаційних і інших цілей. Працює цей предмет таким чином, що витікаючі від нього звукові хвилі спрямовані в один бік, тим самим, сприяючи посиленню звукової гучності і його виразності.

Переносний звукопідсилювач має регульовану гучність, яка посилює звук для його передачі в межах вибираних секторів мовних повідомлень і звукових ефектів. У такому ручному мегафоні передбачена можливість запису (до 10 секунд) коротких мовних повідомлень, звукових ефектів, музичних заставок з подальшим їх відтворенням. Людині не знадобиться багато разів повторювати одно і те ж висловлювання, можна одного разу зробити запис, а гучномовець рупорний усе інше вчинить за Вас. Ця опція може ефективно використовуватися для професійної діяльності охоронних, рятувальних і пожежних служб (сирена).

Щоб рупорний мегафон з 155-міліметровим діаметром ефективно функціонував, досить буде включити високочутливий мікрофон з низькочастотним підсилювачем, працюючому в частотному проміжку 100 Гц- 10 кГц, і динамік. Мегафон ручною здатний діяти до 200-метрової відстані. Чітка мова буде донесена до слухача, незважаючи на можливе спотворення до 7%, так що уся передавана інформація буде сприйнята правильно. При чутливості мікрофону в 48 дБ особливих проблем із сприйняттям мови і звуків бути не повинно. Носити його з собою можна абсолютно не напружуючись, адже він має компактні розміри і полукилограмовый вагу, а ручку можна скласти. Для зручності транспортування передбачений ще і ремінь. Вартість такого виробу цілком доступна, тому Ви можете купити мегафон, щоб з його допомогою звертатися до масового скупчення людей без яких-небудь складнощів.

У сучасному світі мегафон ручним стає досить популярним пристроєм завдяки своїй потужності, малочутливому до акустичних шумів мікрофону, підсилювачу електричних коливань, регульованої гучності, великому діаметру. Працює гучномовець рупорний гранично просто. У нього досить вставити батарейки (4 штуки по 1,5 V), включити кнопку і вас почує безліч людей на десятки і сотні метрів. Причому, працювати безперервно він зможе упродовж 1,5 годин. Також продовжити час його роботи можна при використанні якісного і потужного акумулятора, який входить в комплект. Уся конструкція переносного мегафону розташовує до зручного користування за рахунок добре продуманої і впровадженою эргономичности.

Ціна: 450 грн
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create