Кліпса для корекції форми носа - Nose Up Clip Lifting

Кліпса для корекції форми носа - Nose Up Clip Lifting
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 262991110
 
 

Опис Кліпса для корекції форми носа - Nose Up Clip Lifting

Як же часто жінки бувають невдоволені своїм зовнішнім виглядом. І навіть якщо чоловік твердить зворотне, і говорить що краса улюбленої жінки для нього найвиразніша і чарівніша, все одно черв'ячок сумніву закрадається в голову і гострить зсередини. Звичайно, пластична хірургія виправити може мало не все, але ціна, ах, кусається так що крутишся як вже на сковорідці. Сьогодні ми Вам розповімо просто і безболісний спосіб підправити форму носа і зробити його естетично чарівним.

Бажаємо представити Вашій увазі кліпсу для вирівнювання форми носа ― Nose Up Clip Lifting.Проста конструкція, але така дієва по своїй дії, кліпса для корекції форми носа ― Nose Up, представляє з себе П-образну кліпсу що затискає ніс, тим самим поступово змінюючи форму і носа, роблячи його тонше, за рахунок притиснення "крил" носа.

Друга дія кліпси Nose Up напрямлено на підведення кінчика носа, надаючи йому класичної естетичної форми не прибігаючи, при цьому, до допомоги працівників скальпеля і не викладаючи за сію процедуру божевільну пройму грошей.Завдяки своїй формі і розміщеним на підставі носової кліпси ― Nose Up CLip Lifting ― м'яких аппликаторов, тиск, що створюється кліпсою, повністю рівномірно розподіляється по "крилах" ніздрів, не викликаючи при цьому дискомфорту під час використання.Безперечні переваги кліпси для корекції форми носа ― Nose Up CLip Lifting :

― безпосередня пряма дія;

― зменшення ширини носа, за рахунок стискання "крил" ніздрі;

― підняття кінчика носа для надання правильно естетичної форми;

― простота у використанні;

― легка і міцна конструкція кліпси;

― не викривляє носову перегородку;

― не залишає слідів після використання;

― тривалість використання можлива до відповідного Вам результату;

― головне, ціна значно менша, ніж послуги пластичного хірурга.І якщо Ви ще думаєте що краще віддати свої кровні працівникам скальпеля, проходить через процедуру оперування хрящів і переформовування носа, а потім через тривалу реабілітацію, і поступового повернення чутливості носа, з подальшим відходом за носом, то бажаємо запевнити в дієвості нашого приладу по корекції носа ― Nose Up ― що не вимагає від ви такий вже жертви для надбання бажаний краса особа.

Результати тестування кліпси для корекції носа ― Nose Up Clip Lifting ― підтвердили її дієвість на майже 100 видів форм носа, і в усіх були видимими поліпшена зміна форм від 40 до 80% в течії 20 днів використання.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create