Гімнастичний Шар для фитнеса - Gymnastic Ball (Фитбол) 75 см

Гімнастичний Шар для фитнеса - Gymnastic Ball (Фитбол) 75 см
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 347535533
 
 

Опис Гімнастичний Шар для фитнеса - Gymnastic Ball (Фитбол) 75 см

Масове і широкопрофільне призначення Гімнастичної кулі-Фитбола-розуміється як окремий напрям у фитнесе, як значення вужче спрямоване-це спортивний снаряд, з допомогою виконуються вправи по затиям фитнессм. За великим рахунком-цього вистачає упрегий элластичный м'яч, здатний витримувати напругу ваги того, що займається на нім.

Представляємо Вашій увазі, Універсальна гімнастична куля для зайняття фитнесом-ФитБолл.Обумовленість широкого використання Фитбола можна назвати те, що його проста експлуатація залишає далеко позаду багато інших, більше спрямованих тренажерів. Річ у тому, що такий простий спортивний "снаряд" може использоватся для тренувань усіх груп м'язів, і дозволяє приймати будь-кого фитнес навантаження

Так само Гімнастична куля- Фитбол можна назвати своєрідною альтернативою звичним легкоатлетичним тренажерам, таким як бігові доріжки, велотренажеры і орбитреки.Гімнастична куля для зайняття фитнесом-Фитбол сприятливо впливає на осанку в цілому, допомагає посилити почуття рівноваги, посилює роботу і силу витривалість вестибулярного апарату, і координацію руху. Додаткова перевага спортивного Фитбола-тренування не лише основних (зовнішніх) м'язів, а так само і внутрішніх, менш помітних, але виконуючих підтримувальну функцію організму.

Так само, для вагітних жінок Фитбол підійде в якості снаряда для підготовки до пологів. Проста і зрозуміла форма а так само структура Фитбола допоможе зняти напругу з хребта, розслабити суглоби, найбільш схильні до навантажень. До речі, його можна використати на будь-якому терміні вагітності.Вибір гімнастичної кулі-Фитбола заключаеться в декількох основних параметрах того, що займається :

-зростання;

-вага;

-передбачуване додаткове навантаження;

Залежно від цих вимог, розмір кулі і його здатність переносити навантаження варіюється.Сам же цей тренажер-Фитбол-має наступні якості:

-повністю цілісна форма без слідів склеювання і спайки, максимум ребриста форма деяких областей, для створення пружності;

-матеріал виготовлення має антистатичну властивість, що перешкоджає прилипанню до нього пилу, ворсу, сміття.

-гиппоаллергенный матеріал виготовлення, абсолютно безпечний для кожного користувача.

-пружний і міцний матеріал (ПВХ, як основа, і додаткове вкраплення силікону, для відвертання ушкоджень самого "снаряда")

-цей Фитбол здатний витримувати навантаження до 200 кг в цілому, як людини, так і користувача з тим, що обтяжило;

-діаметр цього Фитбола складає 75 см (30 дюймів).Тому, якщо Ви бажаєте привести себе у форму в домашніх умовах, відновити функцію вестибулярного апарату, поліпшити координацію руху, зміцнити приховані м'язи разом з основними, і навіть підготуватися до пологів в період вагітності-у все цьому Вам допоможе нова Унікальна гімнастична куля-Gymnastic Ball-FitBall.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create