Пірометр - Безконтактний інфрачервоний термометр - UKC BIT - 220

Пірометр - Безконтактний інфрачервоний термометр - UKC BIT - 220
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 357269397
 
 

Опис Пірометр - Безконтактний інфрачервоний термометр - UKC BIT - 220

Як правило, в кожному будинку є присутнім хоч би один градусник, медичний, для виміру температури повітря як в кімнаті так і за вікном, навіть кулінарні термометри можуть бути присутніми на кухні. Це воістину необхідна річ, не часто, але коли його потрібно, він завжди під рукою.А коли у будинку є дітки, то термометр має бути обов'язково!

Тому, пропонуємо Вашій увазі-Інфрачервоний безконтактний термометр-UKC BIT-220.Інфрачервоний безконтактний термометр-UKC BIT-220 або іншими словами "Пірометр"-прилад здатний виміряти зовнішню температуру об'єкту, грунтуючись на прочитуванні даних в інфрачервоному діапазоні. Він допоможе Вам у будь-який момент отримати інформацію про температуру своєї дитини або підготовлюваного продукту. До слова можна виміряти зовнішню температуру будь-якого тіла, як живого так і неживого, будь-який матеріал, хоч водостічні труби.Безконтактний термометр UKC BIT-220 має 2 режими виміру температури, і має перемикач між режимами-"тіло" і "предмет". Зовні схожий на полу-пістолет, із зручною ручкою з LCD- дисплеєм і кнопкой-"курком" для запуску виміру. На дисплей виводяться результати вимірів, сам вимір відбувається в течії 2-х секунд і подальший звуковий сигнал сповістить Вас про завершення вимірів.Дисплей інфрачервоного пірометра UKC BIT-220 показує прості знаменники, достатні для бачення повної картини вимірів. У верхній частині дисплея видно який саме тип об'єкту вимірюється: "тіло або предмет". Це зроблено тому що в параметрах вказані робочі діапазони температури для об'єктів і тіла :

-"Тіло" (Body)-35,5 °C-42,9 °C (85,9 °F-109,2 °F);

-"Предмет" (Object)-0 °C ~ 118 °C (32 °F-244 °F).Новий Пірометр-інфрачервоний безконтактний термометр-UKC BIT-220 здатний виміряти температуру тіла і будь-якого об'єкту за лічені секунди і обов'язково на відстані 5-8 см, тому як збільшення відстані тягне розсіювання променя і некоректності вимірів.

Переваги Інфрачервоного безконтактного термометра UKC BIT-220:

-якісний чутливий інфрачервоний сенсор прямо з Німеччини;

-висока мобільність приладу;

-висока точність вимірів з малою погрішністю;

-відмінна адаптація до температури довкілля;

-точність і надійність навіть в складних ситуаціях;

-2 типи вимірів : для тіла і об'єкту, перемикач для зміни режиму;

-звуковий сигнал оповіщає про завершення вимірів;

-автоматичне виведення наданих останніх свідчень на екран;

-достатнього великий LCD- дисплей на задній стороні приладу;

-перемикання між типами температур : Цельсій (°C) і Фаренгейт (°F);

-автоматичне виключення;

-працює від 2-х батарейок типа-АА.Якщо Ви бажаєте швидко отримати інформацію про стан температури у Вашої дитини або перевірити температуру різних об'єктів, приміром їжі те вибір на користь Пірометра-UKC BIT-220 (Інфрачервоний безконтактний термометр) буде дуже до речі.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create