Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї - Smart Solar Power Bank Flash Light LED UKC 15000 mAh

Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї - Smart Solar Power Bank   Flash Light LED UKC 15000 mAh
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 377799879
 
 

Опис Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї - Smart Solar Power Bank Flash Light LED UKC 15000 mAh

Переносні зарядні пристрої укорінилися в нашому житті досить міцно, і уявити собі життя без них, правда набагато менш ніж якби без смартфону, майже неможливо. Технології не коштують на місці і розвиваються із завидною швидкістю. Але все одно главою проблемою залишається енергоспоживання, і збільшення місткості енергоносія мобільних пристроїв. Так що, як ні круті, а життя без Power Bank 'а уявити собі вже складно.

Тому, від нас для Вас, видається Портативний багатоцільовий зарядний пристрій на сонячній батареї-Smart Power Bank Solar Charger LED UKC 15000 mAh.Компанія UKC почала показувати значні скачки у сфері розвитку ємнісних енергоносіїв і іншої якісної електротехніки, від зарядников для автомобільних акумуляторів, самих акумуляторів нового покоління на основі гелю UKC GEL і інверторів, до ламп, лазерних указок і звичайно ж портативних енергоносіїв-Power Bank.

Зарядне облаштування Smart Power Bank LED UKC 15000 mAh представляє з себе класичну коробку портативного енергоносія Павер Банк, але в той же час є присутніми істотні відмінності.Корпус і Зовнішній вигляд

Корпус портативного зарядного облаштування SolarPower Bank LED UKC 15000 mAh виготовлений з міцного ABS пластика, з алюмінієвим каркасом, для більшої міцності при можливих механічних ушкодженнях.

З одного основного боку Павер Банку розташована СОНЯЧНА ПАНЕЛЬ, потужністю 1.5w, здатна за 8-15 годин накопити повний заряд пристрою. Тепер Вам не треба постійно бути прив'язаним до розетки і електричної мережі, адже навіть в поході Ви зможете зарядиться від енергії сонця.

З іншого боку розташована світлодіодна панель на 20 потужних світлодіодів, що з легкістю виступлять як ліхтарик далекої дії з широкою площею розсіяного світла.Блок управління

Панель управління зарядного пристрою на сонячній батареї Smart Power Bank Solar Charger LED UKC 15000 mAh розташована в торці у вірніше за частину корпусу.

На панелі управління розташовуються такі елементи:

-вхідний порт microUSB : 5V / 1A;

-вихідний порт USB1 : 5V / 1A;

-вихідний порт USB2 : 5V / 2.1a;

-кнопка влк/выкл світлодіодної панелі з 3-мя режимами світіння (яскраве рівне світло/трохи тускнее/ стробоскопічне мерехтіння);

-індикатор заряду батареї з 4-х світлодіодів.Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї-Smart Power Bank LED UKC 15000 mAh (Павер Банк) ідеально підходить для зарядки мобільних телефонів, смартфонів, цифрових фотоапаратів, комунікаторів, Portable Sony Playstation, MP3/MP4 плеєрів, IPad, IPod і DV пристроїв.Ви нарешті зможете у будь-який момент і у будь-якому місці зарядити або підтримати заряд свого мобільного пристрою, без втрати продуктивності оного. Вибираючи Smart Power Bank LED UKC 15000 mAh Ви в першу чергу вибираєте практичність, багатофункціональність і невеликого але такого важливого помічника в наше, такий непостійний час цифрових технологій.

Комплектація:

-портативний зарядний пристрій на сонячній батареї Smart Power Bank Solar Charger LED UKC 15000 mAh;

-кабель USB-miniUSB;

-пластикова коробка.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для дому та дозвілля: монопод для селфі, літаючі іграшки, зоряне небо проектор та інше
(основний офіс)

02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 9 В, кв. 20
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create